Matka Torpeda
Matka Torpeda

Z tymi postanowieniami noworocznymi to jest tak, że większości się wydaje, że one coś zmienią. Zmiany w swoim charakterze/w swoim życiu/w swoim otoczeniu. Nagłe zrzucenie dotychczasowego ‘ja’ i wkroczenie w kolejny rok – w całości na biało.

Jeśli coś chce się zmienić w życiu, data nie ma znaczenia. Nie ważne czy to poniedziałek czy środa. Nie ważne czy początek miesiąca czy środek. Potrzebę zmian oraz faktyczne zmiany, zachodzą w Tobie, a kalendarz nie ma z tym nic wspólnego.

Wypowiedziane noworoczne postanowienia wcale nie mają w sobie magii. To, że obiecasz sobie pierwszego stycznia, że będziesz mniej żreć to wcale nie znaczy, że Twój żołądek ma takie samo postanowienie.

Umówmy się, w życiu chodzi o to żeby być szczęśliwym. To jest tak banalnie proste, że nie potrzeba do tego specjalnych dat, od których to powinno się zmienić.

Życzmy więc sobie tego, co chcielibyśmy osiągnąć w nadchodzącym roku. Nawet jeśli to jest zwiększenie ilości zeżartych mielonych, wypalenie więcej papierosów niż rok wcześniej czy pogłaskanie w końcu żyrafy z pobliskiego zoo.

Więc na ten nadchodzący Nowy Rok, życzę Wam żebyście spełniali swoje marzenia na które być może w starym roku brakło Wam odwagi 

Udostępnij ten wpis...Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

One Reponse

 1. Kochana,Wam życzę wszystkiego naj,naj,naj.
  Drogi mało wyboistej,z zakrętami łagodnymi.
  Nie życzę spełniania marzeń ale realnych pragnień.
  Miłości,czułości i kasy 😀
  P.S
  Zanim mnie ostatnio wyrzuciło,widziałam fotę z czymś świecącym 😀
  Gratulacje i szczęścia :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *