Matka Torpeda
Matka Torpeda

KONTAKT & WSPÓŁPRACA

 

logo1

Według opinii czytelników, które można przeczytać tutaj największą zaletą bloga jest szczerość i podejście do świata z dystansem. I właśnie w takim klimacie tworzone jest to miejsce, które budowałam słowo po słowie. Wraz z czytelnikami tworzymy relację autor-odbiorca, która staje się przyjemnością dla obu stron.

Rachunki za mieszkanie wciąż przychodzą, dostawca prądu również jest uparty, a i klepać biedy w imię zasad, też nie mam zamiaru więc podejmuję się współpracy reklamowej. Stawiam na kreatywność i autentyczność, co w efekcie daje zadowolenie ze strony firmy, mojej oraz czytelników.

Jeżeli masz ochotę podjąć współpracę, przygotuj się na zestaw pytań z mojej strony. Nie robię reklam na siłę. Jeśli wiem, że Twój produkt po prostu nie wpasuje się w tematykę bloga bądź Facebooka, napiszę to wprost. Nie ma sensu szerzyć sztuczności z marnym skutkiem, szanujmy swój czas.

Nie usuwam wpisów reklamowych  po zakończeniu współpracy. Wychodzę z założenia, że jeśli zgodziłam się na coś, to widocznie było to dla mnie ważne i nie mam potrzeby udawania, że współpraca nie istniała. W trakcie trwania współpracy stosuję politykę jawności czyli nie ukrywam, że z Państwem współpracuję. Przesyłam dane, dotyczące ilości wejść, odwiedzin, odsłon tekstu oraz aktywności użytkowników.

Jednak zawsze lojalnie uprzedzam, że nie przewidzę jakie przełożenie na zysk będzie miała reklama. Niestety, nie jestem wróżką, a szkoda.

Aktualny stan fanów na Facebooku:  14 906 obserwujących

 

Ankieta przeprowadzona w styczniu 2018 roku:

www.matkatorpeda.pl

www.matkatorpeda.pl

www.matkatorpeda.pl

www.matkatorpeda.pl

Kontakt:

mt

Facebook:
Matka Torpeda 

FACEBOOK

Facebook Pagelike Widget

Statystki

 • 146
 • 731 711

Instagram

 • Kiedy masz już serdecznie dość, deptania gołą stopą po resorakach. Kiedy nie możesz się doprosić, żeby w końcu, choć część z nich pozbierał.. 😎
 • Dzisiaj miałam dzień całkowitego zaćmienia umysłowego. Zaczęło się od tego, że kawę zalałam zimną wodą bowiem nie włączyłam czajnika. Później prosiłam Igreka, żeby zadzwonił i umówił dziecko do fryzjera, a jak już umówił i mnie o tym poinformował to w ogóle nie kojarzyłam o czym On do mnie mówi. A już prawie na sam koniec dnia, zrobiłam tryliony śledzi na święta po czym zorientowałam się, że do świąt jeszcze dwa tygodnie i te śledzie raczej tyle w zdrowiu nie wytrzymają. A więc wtorku, fak ju.
#ADzieńSięJeszczeNieSkończył
#DziśUMnieWtorek
#ToTakiTrochęPoniedziałek
 • Krótki poradnik, jak w oczach dziecka stać się bohaterką wtorku i najlepszą mamą na świecie:
Nie miej nawet czasu, żeby podrapac się po tyłku. W połowie dnia, zorientuj się, że nie zrobiłaś nic na obiad. Wyciągnij mrożone frytki, wrzuć do piekarnika i czekaj na radość.
PS: radość jest potrójna, w momencie kiedy obok stawiasz keczup i mówisz: "Dobra syn, jemy dziś palcami. Talerz też jest dziś zbędny" 
Polecam 👌
 • Walkowanie przeze mnie ciasta na pierogi, pustą flaszką po Carlo to już u mnie tradycja. Niezmienna od kilku lat 💪
#PoCoWałek
#SkoroMożnaButelką
#KonieczniePustą
#JeśliNieJestPustaNależyJakNajprędzejOpróżnić
 • Wczoraj do naszego mieszkania wjechał Jupiter z Samem i Elvisem na pokładzie. Od wczoraj, moje dziecko przychodzi do mnie tylko wtedy, kiedy nie potrafi założyc kasku, któremuś z nich 🤔
#JestJupiter
#NieMaDziecka
 • Zbiórka dla Sylwii trwa, kto obserwuje fanpejdż ten pewnie wie. To tylko część rzeczy, która zalega u Matki Torpedy. Po drodze jeszcze muszę odebrać zapas środków chemicznych, garnki, kubki i całą resztę...
Więcej zdjęć będzie jak mieszkanie Sylwii zostanie odświeżone i zostanie podłączony prąd. Wtedy też będziemy mogli rozpakować paczki, które wysłaliście 🙋
 • Judyta! Nie dramatyzuj 😍😍
#NajlepszyFilmEver
#NigdySięNieNudzi
#NigdyWŻyciu
 • - A skąd Ty masz takie skarpetki?
- miałem zimne stópki i pozycylem skarpety taty.

#ANoTak
#ToMaSens
#NienawiśćDoKapciPoMatce
#SkarpetyPoOjcu
#matkatorpeda
 • To ja od tygodnia... 😔
#DzieciZaSzybkoRosno

Archiwa