Matka Torpeda
Matka Torpeda

O BLOGU

Dużo mówię, dużo obserwuję, dużo myślę. Z tych właśnie powodów, powstała ‚Matka Torpeda’ czyli moje alter ego.

Blog opiera się na tematach życia codziennego, które jak wiadomo, każdego dnia dostarczają bukiet tematów. Raz więc piszę o moim panicznym strachu przed dentystą, który paraliżuje moje ciało i nie daje spać trzy dni, a raz tworzę epopeję o psychice kobiety, kiedy zamieszka ze swoim facetem i rozpoczyna etap życiowy pod nazwą: „Pranie gaci i skarpet oraz zalety podniesionej wiecznie deski klozetowej”.

Cechuje mnie specyficzne poczucie humoru oraz zamiłowanie do rzucania słów, powszechnie uznawanych za wulgarne, czyli innymi słowy, lubię rzucić „Kurwą”. Szanuję, że niektórych razi to w oczy (bo jak to tak kobiecie wypada, skoro jej nie wypada?), ale i Ty szanuj to, że nie każdy człowiek jest taki sam, mamy prawo do odrębności, a niektórzy po prostu tak lubią. Nawet kobiety, serio.

Jak się również można szybko zorientować, nie jestem doktorem habilitowanym nadzwyczajnym w dziedzinie polonistyki. Stawiam na słowotwórstwo, które dość często stosuję. Na całe szczęście nie jestem aktualnie na maturze z języka polskiego ani na rozmowie o pracę więc można tutaj z pewnością zauważyć błędy stylistyczne oraz zdanie podrzędne zamiast nadrzędnego. No sorry.

Odpowiadam za to, co napisałam, a nie za to, co ktoś zrozumiał.

5 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

FACEBOOK

Statystki

  • 283
  • 673 342

Instagram

Instagram has returned invalid data.

Archiwa